Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza

Uniwersyteckie Centrum Doskonałości „Astrofizyka i Astrochemia”

Kontaktul. Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3303
fax: +48 56 622 5397
e-mail: astrochem@umk.pl

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Macieja Kosickiego

obrazek: [fot. M. Czajkowska]
fot. M. Czajkowska

15 maja 2020 r. o godzinie 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Macieja Kosickiego. Tytuł rozprawy doktorskiej: „Control of interactions, collisions, and chemical reactivity in ultracold atom-atom and atom-molecule mixtures”.

Promotor: dr hab. Piotr Żuchowski, prof. UMK (Instytut Fizyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
Promotor pomocniczy: dr Dariusz Kędziera (Wydział Chemii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
Recenzenci:  prof. dr hab. Robert Moszyński (Wydział Chemii, Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. Józef E. Sienkiewicz (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Politechnika Gdańska)

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2 publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w sposób zdalny. Link do uczestnictwa w publicznej obronie: https://fizyka-umk.webex.com/fizyka-umk/j.php?MTID=mc8e0c7d968778a837dfcff864222902f

Rozprawa wyłożona jest do wglądu zainteresowanych w sekretariacie Instytutu Fizyki (osoby zainteresowane prosimy o mailowe umówienie terminu) i Bibliotece Instytutu Fizyki UMK.

Streszczenia rozprawy oraz recenzje dostępne są na stronie: https://www.ifiz.umk.pl/nauka/stopnie-i-tytuly-naukowe/przewody-doktorskie/mgr-maciej-kosicki/.

pozostałe wiadomości